Detská farma Humanita

Ukážte svojmu dieťaťu, ako vyzerá skutočná farma.
Všetky zvieratá naživo v tesnej blízkosti.

Ponuka detskej farmy ku Dňu detí

Detská farma Humanita pre Vás pripravila špeciálnu ponuku pri príležitposti dňa detí.
Dajte deťom radosť, ukážte im živú kravu, aby si nemysleli že krava je fialová.
 
V našej ponuke nájdete:

- Prehliadka farmy, súťažné disciplíny, vozenie na koňoch, občerstvenie.

 Prehliadka farmy: Vyše hodinová exkurzia po areáli farmy s odborným doprovodom, kde deti ale aj dospelí získajú základné informácie o jednotlivých zvieratách. Podľa záujmu návštevníkov sa v rámci diskusie môžu dozvedieť aj veľa zaujímavostí. Ide o zvieratá domáce (kone, kravy, somáre, poníky, mulica, kozy, ovce, zajace, psy, mačky, hydina 10 druhov), ďalej zvieratá exotické (lamy, muflón, emu, fretky, činčily, burunduk, líška, stepný dobytok, mangalica, vietnamské prasa, exotické vtáctvo) a zvieratá terárijné ( leguán, 4 druhy gekonov, mnohonožky, škorpióny, tarantula, piraňa, diskusy, kraby, chameleóny, hady 3 druhy, pieskomily, degu, morčatá, myši ai.) V prípade väčšieho počtu návštevníkov je možné skupinu podľa potreby rozdeliť na menšie skupiny, ku ktorým vieme zabezpečiť sprievodcov.

 

Súťažné disciplíny: Tieto sú koncipované v duchu Divokého Západu. Ide o desať stanovíšť, ktoré sú označené dobovým nápismi:

1. Ohnivé šípy – streľba z luku
2. Horúce podkovy – hod podkovou na tyč
3. Odchyt divokého býka – lasovanie
4. Skúška odvahy – hod krúžkov na býčiu hlavu
5. Brodenie sa divokou riekou – balansovanie na chodúľach
6. Šamanov tanec – státie na kole
7. Hazardná hra – hod kockami
8. Udatný bojovník – hod tomahawkom na terč
9. Nebezpečie na ceste – kotúľanie kolesa medzi dve bránky
10.  Podkúvanie koňa – pribíjanie podkov

 

Dohľad nad jednotlivými stanovišťami bude zabezpečený asistentmi a asistentkami, ktorí za splnenie disciplíny budú dávať deťom značky na papier (ak by ste nám zaslali logo vašej firmy, vyhotovíme ho aj s tematickými obrázkami a deti si ho môžu uchovať ako diplom a pamiatku na akciu) Ak by bol záujem o iné súťaže, prispôsobíme sa aj vašim návrhom. Naše stanovištia určite oslovia aj dospelých, ktorí sa pri nich zabavia. 

 

Vystúpenia: Na spestrenie programu ponúkame možnosť ukážky práce s bičom, a to rôznymi technikami, napr. aj na presnosť zamerané vyrážanie šatiek z ruky, cigarety z pusy, alebo pohára z hlavy.  Vystúpenie je tiež výjavom z divokého Západu, kedy Maryloo žiarli na úspechy svojej lásky, šampióna Joa a rozhodne sa ho provokovať predstieranou náklonnosťou k Tomymu.

Ďalšou možnosťou je klaunovské vystúpenie, v ktorom sa šašo kovboj a šašo indián stretnú v prérii pri love tej istej kačice. Zápletka ponúka množstvo humorných situácií. Ako dopadne stretnutie slečny chtivej dobrodružstva a kovboja chtivého bohatsvo, je námetom druhej klaunovskej scénky. Sú to groteskné vystúpenia pre deti, ale i dospelých s viacerými gagmi.

Vystúpenie na koni je ukážkou westernového jazdenia. Jazdec predvedie spoluprácu s koníkom v rámci disciplíny trail, ktorá vznikla pri práci amerických kovbojov na dobytčích cestách. Ide o prekonávanie rôznych prekážok a ukážku drezúrnych cvikov, ktoré sú pre diváka zaujímavé a pútavé.

 

Vozenie na koňoch: Vychutnať si pohľad na svet z konského chrbta môžu deti aj dospelí tak, že koňa vedie dohliadajúca osoba. Súčasne môže ísť viac koní podľa záujmu.

 

Občerstvenie: Ponúkame možnosť prípravy kotlíkového gulášu podávaného v jednorázových miskách, opekanie klobás(špekačiek, podľa záujmu) na ohni, alebo podávanie hotových pečených klobás. Ponuka nápojov: fľaškové pivo, víno, nealkoholické nápoje (džús, kofola, fanta, sprite, coca-cola, minerálka, ochutené minerálky ai), káva, čaj. Táto ponuka je orientačná, upresní sa ústnou dohodou s vami.

 

V prípade záujmu sa pokojne ozvite, kontaktujte sa na t.č. 0905 337 067, p. Beták, alebo osobne.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli stráviť deň detí práve u nás. Spravíme všetko pre to, aby si deti aj ich rodičia odniesli množstvo dojmov a spomínali len v dobrom.