Detská farma Humanita

Ukážte svojmu dieťaťu, ako vyzerá skutočná farma.
Všetky zvieratá naživo v tesnej blízkosti.

Adopcia zvierat

Čo treba urobiť, aby ste si adoptovali zvieratko z našej farmy?

Iba si vybrať z ponuky a dať nám vedieť. Obdržíte vlastnícky, adoptívny list, ktorým sa budete môcť popýšiť, ak by vám niekto nechcel veriť, že napr. včera ste sa podelili o svoju desiatu s vietnamským prasiatkom.  Všetky zvieratá z farmy sa dajú adoptovať, alebo prenajať podľa dohody na obdobie, aké si zvolí adoptívny rodič. Môže ním byť hocikto, teda dieťa aj dospelý, alebo firma, či iná organizácia( televízia, nadácia), formálna, alebo neformálna skupina(trieda zo školy, sídliskoví indiáni...), ktorí si zvolia za svojho maskota niektorého z miláčikov našej farmy. Vyberte si z ponuky vo forme foto a stručné informácie si môžete doplniť, aj keď si kliknete na ikonku Zvieratá, kde sa dozviete bližšie o spôsobe života toho ktorého zvieratka.

Prečo vznikol tento nápad? Okrem najdôležitejšieho faktora, ktorým je zlepšenie podmienok bytia nášho zverenca-zverinca nejakou tou korunkou, aj pre rovnako dôležitý faktor uspokojenia každého z vás, ktorý sa niekedy rozhodoval pre domáce zvieratko, ale nakoniec ho nikdy nemal, napr. aj pre nasledovné dôvody:

  • financie ( mať tak koňa a mať tak na koňa)
  • pracovná zaneprázdnenosť ( niekto nemá čas chovať ani hada, hoci žerie len raz za týždeň),
  • alergia ( mamičky na večné upratovanie chlpov, alebo v horšom prípade dieťaťa na zvieratká),
  • neznášanliví susedia ( ktorým prekážajú aj rybičky, lebo filter vody vo vašom akváriu je príliš hlučný),
  • malý byt v prípade zaľúbenia sa do koníka, lamy, alebo páva
  • modré oči (deti si veľakrát nevedia predstaviť, čo všetko obnáša chovať zvieratko a hnevajú sa na rodičov, keď im ho vyhovárajú, preto si môžu vyskúšať sprostredkovane, koľko času vedia venovať ďalšiemu kamarátovi,...),
  • a x ďalších dôvodov, prečo nie, ale nezapodievajme sa nimi

 

lebo podstatné je,

že teraz sa problém z časti rieši, a to k spokojnosti vás aj nás aj ich - vašich adoptívnych zvieratiek.

Forma adopcie spočíva v platení polovice nákladov na  ich základnú stravu (keď budete chcieť darovať viac, určite svojho zverenca potešíte), alebo podľa dohody. Sme prístupní akýmkoľvek návrhom, ktoré skvalitnia život našich (aj vašich) zvierat.